Īpašie foto
Pēdējie komentāri
X-cilvēks no Deņisova alas
baigi labi uzrakstīts ir ko man priekš skolas norakstīt!
bilijs 14:11:2012 18:47:58
www.louisvuittonhandbagsoutletss.net/ Lo...
Louis Vuitton Handbags outlet 14:11:2012 04:19:29

sveiki

Vai esat biznesa cilvēks vai sieviete? Vai jums nekādu finansiālu haoss vai jums vajag līdzekļus, la...
Mr Stiven Osin 13:11:2012 21:49:28
Pokaiņi
Visā šajā sakarā gribētos ticēt,ka pēc kādām 2-4 paaudzēm mācēs cilvēki lasīt,ko Pokaiņu akmeņi ir "redzējuši".Te es dom...
FilipsG 13:11:2012 20:38:48
Faraona lāsts
Baisi......
apelssins 12:11:2012 21:32:04
Vectēva paradoksa apgāzšanas teorija
Nē, nu jā, jā, bet jautājums bija - ja jau pie Jums ir atbraucis - no kad sāksies tie ceļojumi - nu, piemēram, divdesmit...
dzimmijs13 11:11:2012 08:59:02
Jahve - Dievs vai Vells?
Te varētu būt info par Jahvi kas vēl nav redzējis.
http:/ / www.nibiruancouncil.com/ html/ 9dfamilygallery.html
Kā...
Normunds 09:11:2012 13:48:18
Faraonu gaisma
Labi ka ir tāda vietne kā ALIENS.LV. Tomēr lai izvairītos no tulkojuma kļūdām un dotu plašāku ieskatu tēmā, ieteiktu pie...
Galindo 07:11:2012 23:23:31
Ādams un Ieva
es kribu
Ilmars 06:11:2012 16:13:01
Milzu NLO virs Latvijas !
Šovakar redzēju 2 Lidojošus objektus. tie lidoja samērā augstu no zemes. tie bija divi.Lidoja virs ķengaraga. blakus vie...
Kellija 04:11:2012 18:44:18
Represijas pret Krievijas latviešiem
Nu, domāju ka Kirovu nošāva nevis dēļ kādām "attiecībām", bet tāpēc, ka viņš sāka veidot iekšējo opozīciju Džugašvilli. ...
dzimmijs13 03:11:2012 08:29:09
As winter Moncler Jackets make feel own existence and temperature drop, you c...
Moncler Jackets 03:11:2012 03:10:51
As winter Moncler Jackets make feel own existence and temperature drop, you c...
Moncler Jackets 03:11:2012 03:10:30
As winter Moncler Jackets make feel own existence and temperature drop, you c...
Moncler Jackets 03:11:2012 03:09:17
Drīzumā
A man pietrūks tā mazā saļā radījuma home peidžā. Viss rit un mainās, bet vai uz labo pusi...
Nemess 02:11:2012 18:36:44
Moncler Jackets can be used as a great consistent male in the area o...
Viesis 31:10:2012 08:53:08
Jaunumi
 
Jēzus 12 apustuļi

Kristīgajā mitoloģijā Jēzum seko 12 viņa mācekļi - velākie apustuļi.
Maģiskā skaitļa 12 nozīme šeit ir astroloģiska - saistība ar 12 Zodiaka zīmēm, kā arī saistība ar citām antīkajām dievībām, kam arī bija 12 mācekļi. Tā kā Jēzus tēls nes sevī ļoti daudz sentautu priekšstatu par Saules dievu, tad ir tikai loģiski, ka Sauli viņas ceļā pavada dvpadsmit Zodiaka zīmes, kas kristietībā ieguvušas Jēzus mācekļu tēlus. Zodiaka krusts ar Sauli vidū ir ļoti sens simbols. Agrīnajos kristiešu zīmējumos, un arī daudz vēlāk, krusta centrā attēlota Jēzus galva vai pats Jēzus.

Senākie Jēzus mācekļu attēli. Nupat 2010.gadā tādi uzieti kādās romiešu muižnieces pazemes kapenēs Romā un tiek datēti ar 4.gs. otro pusi. Pseidoapustuļa Pāvila attēls tika uziets jau 2009.gadā. Griestu gleznojuma vidū atradās paša Jēzus attēls, bet stūros 4 apustuļi - Pēteris, Jānis, Andrejs un Pāvils. Zīmējumi gadsimtiem ilgi atradušies zem bieza kalcija karbonāta slāņa un pēc tā noņemšanas ar lāzera tehnoloģiju ir ļoti labā stāvoklī. Lāzers bija noregulēts tā, lai drupinātu tikai kalciju. Tradicionālajā nokasīšanas metodē zīmējumi tiktu stipri bojāti.

1. Pēteris. Īstā vārdā Simons: Cefa – „akmens” (aramiešu val.). No šejienes Kefa Bībelē. Tulkojumā no grieķu valodas (petros - "akmens") uz latīņu tādā veidā iegūts – Pēteris.
Radniecība. Brālis – Andrejs, arī apustulis.
Biogrāfija. Zvejnieks. Viņu vajājis jūdu ķēniņš Agripa I (Apustuļu darbi XII). Sludināja evaņģēliju Romā un dibināja tur savu draudzi. 60. gadu sākumā viņu kopā ar Pāvilu esot sodījis ar nāvi Romas imperators Nērons. Saskaņā ar kristiešu vēstures mitoloģizāciju, Sv.Pētera mirstīgās atliekas it kā apglabātas zem Vatikāna bazilikas un viņš tiek uzskatīts par pirmo pāvestu
Tā identifikāciju pieprasīja Pijs XII un ar to nodarbojās vairāki universitātes arheologi un docenti, līdz tas viss ticis nodots aizmirstībai Jāņa XXIII laikā.
Objekti.
Sv.Pētera ala Antiohijā. Ala atroadas Habibi Neccar kalnā pie pašas Antiohijas pilsētas. Tā ir dabiska ala, kurā ierīkota Sv.Pētera baznīca, jo apustulis Pēteris kā pirmais še esot sludinājis. Pēc tam tur sludinājis arī Pāvils. Iespējams, šī ir pirmā kristiešu baznīca.

2. Andrejs, saukts arī par Andreju Pirmsaukto.
Radniecība. Brālis - Pēteris, arī apustulis.
Biogrāfija. Viens no Jēzus 12 mācekļiem. Pēc Pareizticīgā baznīcas priekšstatiem Andrejs ir ziemeļzemju apustulis, kurš esot apmeklējis Dņepras, Volhovas un Baltijas jūras krastus, nesot šo novadu ļaudīm Kristus mācību. Arī Gugi (?)  cietoksnī Gruzijā pie Batumi, glabājas ziņas par apustuļa Andreja apmeklējumu.
Bulgārijā Andrejs dibinājis klosteri Sv.Ivana salās Melnās jūras piekrastē.
Daļa  viņa relikviju pastāvīgi atrodas Odesas Dievmātes aizmigšanas vīriešu klosterī.
2008.gadā no 26.-28.oktobrim Rīgas Kristus piedzimšanas katedrālē izstādīta apustuļa kreisā pēda no Odesas.
Leģendas.
Leģenda par Svēto šķēpu. Pirmā krusta kara sākumā 1098.gada jūnijā kādam Provansas zemniekam Pēterim Bartolomejam sapnī vairākkārt parādījies apustulis Andrejs un licis  vienam no karagājiena vadītājiem - Tulūzas grāfam, norādīt, ka Antiohijas pilsētā Sv.Pētera katedrālē zem grīdas plātnes atrodams Svētais šķēps. To patiesi tur arī esot uzgājuši, un kopš tā laika karagājiens risinājies veiksmīgi.

3. Jēkabs.
Radniecība. Tēvs – Cebadejs. Brālis – Jānis, arī apustulis.
Objekti.
Kapene. Tā atrodas Spānijas ZR - Santjago de Kompastellas pilsētā un ir svētceļnieku pielūgsmes objekts.

4. Jānis. Evaņģēlists Jānis Dievvārdis.  
Raksturojums. Kristus mīļākais skolnieks, apustulis. Pēdējā Evaņģēlija kodifikators.
Radniecība. Tēvs – Cebadejs. Brālis – Jēkabs, arī apustulis.
Biogrāfija. Vienīgais no apustuļiem, kurš negāja bojā mocekļa nāvē, bet mira no vecuma kaut kur Grieķijā.
Darbi. Jāņa evaņģēlija autors. Sarakstījis to atrodoties izsūtījumā Patmas salā.

5. Filips.
Darbi.
Filipa evaņģēlijs. Apokrifs.

6. Bartolomejs.
Biogrāfija.
Pēc armēņu vidū izplatītās versijas apustulis Bartolomejs 1.gs. sludināja kopā ar apustuli Tadeju Armēnijas dienvidu provincēs Sjunikā, Hohtanā, Artazā, Ahbakā u.c.

7. Toms. Vēlāk saukts Didims („dvīnis” - grieķu val.).
Biogrāfija. Toms nebija kopā ar pārējiem mācekļiem, kad ieradās augšāmcēlies Jēzus, tādēļ atteicās tam noticēt kamēr pats to neredzēs. Tamdēļ mutvārdu folklorā pazīstams apzīmējums "neticīgais Toms." Dažas dienas vēlāk Jēzus ieradies vēlreiz pie mācekļiem, un piedāvāja Tomam pašam aptaustīt rētas no naglām.
Ir kāda leģenda, kas stāsta par Toma lomu Indijas evaņģelizācijā.
Raksti. Toma evaņģēlijs. Apokrifs.
Objekti.
Toma baznīca Indijā. Indijā Čendamangalamā, netālu no Paruras (Keralas pavalsts  atrodas Sīrijas kristiešu baznīca, ko esot dibinājis pat apustulis Toms. Uz šejieni Veseksas karalis Alfrēds Lielais 9.gs. sūtīja ziedojumus kristiešu svētvietām.
Kaps Eritrejā. Pie Adulas pilsētas Eritrejā esot kaps, kuru vietējie norāda kā Sv.Toma (vai apustuļa Toma?) kapu.

8. Matejs. Marks un Lūka sauc arī par "Leviju ievācēju" („nodokļu iekasētājs”).
Radniecība. Tēvs – Alfejs. Iespējams – brālis Jēkabs, Alfeja dēls, arī apustulis.
Biogrāfija. Viens no Jēzus apustuļiem.
Bija nodokļu iekasētājs pēc nodarbošanās, pirms Jēzus to izvēlējās par vienu no apustuļiem. 
Izplatīja savu evaņģēliju žīdu vidū aramiešu valodā.
Par viņa dzīves beigu posmu ir ļoti maz ziņu. Daži uzskata, ka viņš sludinājis Etiopijā un tur nomocīts. Citi avoti ziņo, ka viņš sludinājis Mazāzijas pilsētā Hieropolē un aī sodīts ar nāvi.
Eksistē arī hipotēze, ka viņš apglabāts kristiešu kapsētā Isikkula ezera ziemeļu krastā Kirgīzijā, kur kādreiz esot atradies kristiešu klosteris. Tā atliekas gan nav uzietas, un par šo hipotēzi liecina vien piezīme uz kādas senas spāņu kartes malas.
Uzskata, ka 10.gs. uz Salernas pilsētu Itālijā pārvesti viņa pīšļi.
Raksti. Kanoniskais Mateja evaņģēlijs - pirmā no JD evaņģēlijiem, autors. Sarakstīts 70.–80.gados pēc Everta Harisona un 80.–100.gados pēc Džordža Kumela.
Iespaids popkultūrā.
Kļuvis par Salernas pilsētas aizbildni.

9. Jēkabs.
Radniecība. Tēvs – Alfejs. Iespējams, brālis - Matejs, Alfeja dēls, arī apustulis.
Biogrāfija. Ticis noslepkavots no jūdu ķēniņa Agripas I (Apustuļu darbi XII).

10. Simons saukts arī par Kananu.
Biogrāfija. Apustulis. Piedēvē izcelsmi no zelotiem, jo qunana nozīmē "zelotu" aramiešu valodā.

11. Jūda Iskariots (Ish-Kariot – „cilvēks no Kariotas,” taču tādas vietas nav!).
Radniecība. Tēvs Sīmanis.
Biogrāfija. Viens no retajiem apustuļiem, kurš nācis no Jūdejas. Bija viens no 12 Jēzus apustuļiem, bija grupas kasieris (Jāņa ev.).
Pēc JD nodeva Jēzu sinedrija aģentiem par 30 sudraba grašiem. Iespējam, ka tam ir savs Evaņģēlijs, nesen atrasts. Sirdsapziņas pārmetumu mocīts gāja bojā sliktā nāvē – pakārās (Mateja ev.) vai tam uzšķērda vēderu (Apustuļu darbi): Jūda esot nokritis guļus tīrumā, „pārsprāga pušu, un visas viņa iekšas izgāzās ārā.” Vieta, kur Jūda aizgājis bojā esot zināma – lauks kādas klints pakājē Jeruzālemes tuvumā. Pēc pašnāvības aizstāts ar Mateju (!?) (Apustuļu darbi, I:26).
Darbi. Jūdas evaņģēlijs. Apokrifs.
Hipotēzes.
Jūdas skūpsts. Itāļu renesanses gleznotāja arhitekta Džoto 1306.gadā darināta freska uz Padujas kapelas sienas. Viens no pazīstamākajiem Jūdas tēmas atspoguļojumiem.

12. Tadejs (?-66.g.).
Biogrāfija. Apustulis. Marka un Mateja evaņģēlijos. Citos rakstos Labejs jeb Jūda, Jēkaba dēls. Jāņa evanģēlijs min divus Jūdas.
Pēc armēņu vidū izplatītās versijas apustulis Tadejs 1.gs. sludināja kopā ar apustuli Bartolomeju Armēnijas dienvidu provincēs Sjunikā, Hohtanā, Artazā, Ahbakā u.c. Viņš Artazā nodibinājis kristiešu kopienu un bīskapiju.
Tadejs nomira 66.gadā un uz tā kapa vietas uzcēla baznīcu.
Tadejs un Svētais šķēps. Tadejs visur nēsājis līdzi Svēto šķēpu, kas nācis no romiešu centuriona Longina. Pēc Tadeja nāves 66.gadā Svērtais šķēps tika glabāts Tadeja baznīcā, kas tika uzcelta uz viņa kapa, līdz 13.gs. to pārveda uz Gegarda klosteri Armēnijā.
No 13.gs. 50.gadiem Svētais šķēps tika glabāts Gegarda klosterī (Gegardavank - "šķēpa klosteris," armēņu val.) kopā ar Noāsa šķirsta gabalu. Tamdēļ klosteris bija populārs svētceļnieku mērķis.

Atradumi.
Senākais Jēzus mācekļu attēls. Aptuveni 4.gs. 2.puses Jēzus un tā mācekļu attēls uziets pagrabā zem nesen būvētas biroju ēkas Romā. Zīmējumi gadsimtiem ilgi atradusies zem kalcija karbonāta apmetuma slāņa. Apmetums noņemts ar jaunas lāzertehnoloģijas palīdzību un senie gleznojumi ir labā stāvoklī. Pirmais tika uziets Pāvila attēls, kas, kā vēlāk izrādījās, bija viens no četriem apustuļu stūra portretiem. Bez Pāvila tur bija arī Pētera, Jāņa un Andreja portreti. Vidū - Jēzus.
Pētnieki uzskata, ka tā ir bijusi kādas romiešu muižnieces kapene. Viņa vēlējusies uzsvērt piederību kristietībai, kas tolaik kļuvusi par Romas valsts reliģiju. Atjaunošanas darbus uzmanīja un finansēja Vatikāns.

Radniecīgi materiāli:
Jēzus Kristus (0.-33.g.).
Sv.Pāvils no Tarsas.

 

10.01.2011

 
« Atpakaļ
 
Komentāri
dzimmijs13 11.01.2011 07:16:21
"izstādīta apustuļa kreisā pēda no Odesas" - eh, Bodolino, Bodolino, arī tur tu esi pastrādājis...
golems 11.01.2011 13:07:10
Lai izslēgtu dezinformaiju, šādos rakstos vajadzētu nošķirt kanonizēto informāciju, kura ir tikai viena, no leģendām, baznīcu tradīcijām, citiem rakstiem, kuru ir milēniums.
Un būtu jāzin maklatūras atlases kritēriji: no apkrifiem; no herētiķiem; no denbrauna, noTvaika ielas vai kā citādi.
Andris 11.01.2011 13:13:51
Golem, nu tu ka melnsvarcis runa. Kas tev pret apokrifiem un heretiķiem. ?Ja, kas ,vienmer esmu heretiķu, ķeceru puse, ne Romas pavesta puse.
golems 11.01.2011 13:48:16
>Andris. Un kur, konkrēti, esmu pret herētiķiem?
Es teicu, ka sākotnējā informācija ir viena.
Tā pēc tam sazarojas pēc "bojātā telefona " principa. Rakstā ir viss vienā čupā.
Andris 11.01.2011 14:38:40
Golem, vari uzlabot jebkuru rakstu...
golems 11.01.2011 15:09:45
>Andris. Vai tad šis ir Tavējais, es domāju, ka redakcijas.
Manuprāt, vienmēr derētu paskaidrot pārnestās nozīmes.
12 apstuļi simbolizē vielisko pasauli - astronomiskās, acīm redzamās debesis. Vārds, informācija (Kistus) nav no astronomiskajām. Kad cilvēki viņu nodod (Jūda), noliedz (Pēteris) un nogalina, tad Informācija priekš cilvēkiem ir daļēji zudusi. Daļēji, jo Viņš savā vietā attstāj Svēto garu, nevis apstuļa pēdu.
Andris 11.01.2011 15:50:27
Protams, ka redakcijas, golem. Man tikai pirms divam dienam tika atjaunota elektroapgade. 10 dienas bez elektribas–dators bez elektribas ir tikai dzelzi. Tacu redakcijas rakstus drikst papildinaat jebkurs interesents. Ta ka golem drosi keries tik klat.
Valters 11.01.2011 16:13:25
Kristus šajā interpretācijā ir Saule, bet apustuļi - zodiaka zvaigznāji. Turklāt cilvēks nevar nodot kaut ko necilvēcisku vai pārcilvēcisku. Tad jau varētu arī teikt, ka baktērijas izdala toksīnus ar ļaunu nodomu.
golems 11.01.2011 17:31:46
Pārbaudījis neesmu, jo neprotu senās valodas:
Katoļu baznīca apgalvo, ka ir Pētera mantiniece, jo Kristsus Pēterim teicis: Tu esi Pēteris (akmens), un uz šī akmens es celšu savu baznīcu.
Kā tas var būt, ka Kristus baznīca dedzina īstus kristiešus?
Oriģinālā esot Kristus vārdu spēle ar "petros" - klints, liels akmens. Un "petra" - mazs akmentiņš, olis.
Tuvāk tekstam: Tu esi mazs akmentiņš (Petra), bet uz šīs klints (Petros) es celšu savu baznīcu.
Vēl šodien 96 % Universa ir "pārdabīgi", tikai matemātiski izrēķināti. Visi imaginārie skaitļi, kuri veido fraktāļu atraktorus, ir pārdabīgi. Visi cilvēku intelektuāļie modeļi ir pārdabīgi, ja dabīgs lieto materialistiskā nozīmē.
dzimmijs13 11.01.2011 17:49:38
Bet protams, ka katoļu baznīcas apgalvojums ir interpretācija, principā, tāda paša interpretācija, kā pārnesto nozīmju interpretācija.
Tik pa labi Jūdas nodevību var interpretēt nevis kā cilvēcisku, bet tieši kā garīgi informatīvu, jo grozies kā gribi, bez Jūdas nekādi nesanāktu "grēku izpirkšana" - Jūda kā dižens gars, kurš apzināti upurējis sevi - daudz vairāk kā pats Kristus, jo Jūdu nolād vēl gadsimtiem, lai "raksti piepildītos"...
dzimmijs13 11.01.2011 17:57:31
"Daļēji, jo Viņš savā vietā attstāj Svēto garu, nevis apstuļa pēdu" - bet principā, (te tagad nesāku atbalstīt relikvijas, taču nekad nav tikai balts vai melns) kāpēc viņš arī nevarētu atstāt apustuļa pēdu? Pēda sanāk tikai interpretācija, tiesa, daudz rupjāka interpretācija kā fraktāļu interpretācija un citas smalkās lietas.
golems 11.01.2011 19:00:47
>Valters. "...trīspadsmitais nav informācija, bet Saule."
Tā ir tikai pie pagāniem. Viņi nezin, ka Saule nav pašpietiekama un spīd tikai tāpēc, ka kodoltermiskās reakcijas saspiež gravitācijas lauks.
Pie mūsējiem ir citādi: " А впереди Ийсус Христос"
(Александр Блок, поэма " Двенадцать."
Andris 11.01.2011 19:24:35
Un Tertulians gan zinaja, ka Saule ir tipiska zvaigzne, kuras dziles notiek kodoltermisks process, vai ne, golem?
golems 11.01.2011 21:59:20
>Andris. Ka Tertulianam nebij ne jausmas par kodolsintēzes reakcijām, tur viņš nav vainojams. Vēl 19. gs beigās Lords Kelvins nevarēja izgudrot, kas Saulei ļauj spīdēt.
Nelaime ir,ja vēl šodien nesaprot, ka tā potenciālā enerģija, kas precīzi ir iekodēta starp kodola daļinām, elektroniem, gravitoniem un vēl nenosaukto tumšo enerģiju un matēriju ir Informācija, kuru tur nav ielicis cilvēks, un kura nav radusies nejauši, jo tur nav putra. Tāpēc ari cilvēkiem, pēc iespējas, nevajadzētu taisīt putru.
khm 13.01.2011 23:47:26
nuu vispār jau katoļi ir herētiķi

bet nu dievs ar viņiem

nomirs dabīgi
golems 14.01.2011 00:51:09
>džimmijs. "...bez Jūdas nav izpirkšanas." Tieši tā.
Visos apustuļos jau ir raksturoti tie paši Krečmera tipi ar starpformām starp viņiem. Arī Jūda ir viens mūžīgs cilvēka rakstura veids, ari šodien tāds ir.
Jūdas no Kariotas nopelnus Jēzus plānu īstenošanā lieliski vienā novelē ir aprakstījis Horhe Luis Borhess. Kristus jau sv. Vakarēdiena laikā pateica, ka zin, kas viņu nodos, "viss tiek kontrolēts". Tiriski tēli tipiskos apstākļos. Pasaule nav primitiva, tāpēc ir intresanta.
dzimmijs13 14.01.2011 07:41:07
Jā, tam visam piekrītu - bet vai tad Jēzus, visu kontrolējot, nemaz neizjuta līdzjūtību pret Jūdu? To pakļaujot "mūžīgajām ciešanām" - jo bez Jūdas šajā aspektā nekādi nebija iespējams iztikt.
Tad principā, atliek tikai piekrist ka tieši Jūda ir "patiesais Dieva dēls", kurš nepārtraukti iznes visu zaimus un nicinājumu!
Nibiru Dzimmijam 13 14.01.2011 08:33:37
Līdz šitādām ķecerībām pat mandeji nebija aizdomājušies! Liekas viņi Jēzu asociēja ar ļaunuma dēmonu.
Tiksi sists krustā un nomētāts ar akmeņiem!
golems 14.01.2011 08:40:53
>džimmijs. Patiesā Dieva dēla atribūti nav zaimi un ciešanas, kā to akcentē daudzas baznīcas, bet gan spēja pašam pārvarēt nāvi un palīdzēt to pārvarēt citiem.
Paldies visiem, sākot ar Mazo zaļo, par iespēju izteikties. Bija interesanti. Varbūt satiksimies citur.
Warox -liecinieks 11.02.2011 19:03:34
Par ko iet runa?.... - reliģija, baznīcošana, politiskas spēlītes?

Gribat dzirdēt pilno evanģēliju... - da jums ne gribēšana, ne spēka nav, lai noskatīties Sergeju Nečitailo liecību jeb pilnā evanģēlija jēgu - http://homeofsky.ucoz.ru/blog/sergej_nechitajlo_chast_1/2009-10-11-40

Personīgi manā dzīvē ir ciešanas, kas pirmām kārtām tuvina Kristum un attālina no laicīgām rūpēm.
``Šī laika ciešanas nav nekas, salīdzinājumā ar nākamo godību.``

Lai slavēts mans Kungs un mans Dievs!
Valters 11.02.2011 20:32:50
āmen!
jānis 12.02.2011 04:06:42
AMEN, tulkojumā nozīmē LAI NOTIEK.
smaids
Marss 12.02.2011 04:37:43
to Warox
http://www.youtube.com/watch?v=iGS--r1zCBY&feature=related
Shawn McDonald Live
Marss 12.02.2011 04:49:06
^^^

pieminam Gary Moore
http://www.youtube.com/watch?v=40OR-JtfP_Y&feature=related
labrīt,
Gary Moore - Still Got The Blues (Live)
http://www.youtube.com/watch?v=4O_YMLDvvnw&feature=player_embedded#

EjTakTu 06.02.2011 20:51
piemiņai
http://video.yandex.ru/users/evgeni-yurchen/view/291/
blūzs nemirs... tā ir pamatskaņa mūsdienu pop/rokam un tā paliks vēsturā ar visiem tiem, kas to radījis... aizmirsīs visus, kas šodien nav pārsnieguši 40-50gadus.... jaunas leģendas nav....

^^^
Marss 12.02.2011 05:07:49
^

http://www.youtube.com/watch?v=_MbDqc3x97k
Gregorian Chant Benedictinos

http://www.youtube.com/watch?v=6TZUtcCckA8&feature=related
Cantos Gregorianos - My Immortal

http://www.youtube.com/watch?v=YYnzL5IuK3M&feature=related
"Gregorian Chant" 2

http://www.youtube.com/watch?v=mXc7LKxBV-w&feature=related
GREGORIAN-MIRACLE OF LOVE

http://www.youtube.com/watch?v=yOGD1WkJJok
Eurythmics - Miracle Of Love

^^^
jānis 12.02.2011 05:29:15
R.E.M. Losing My Religion
http://www.youtube.com/watch?v=L_XFMCgeI7c&feature=related

Oh, life is bigger
It`s bigger than you
And you are not me
The lengths that I will go to
The distance in your eyes
Oh no I`ve said too much
I set it up

That`s me in the corner
That`s me in the spotlight
Losing my religion
Trying to keep up with you
And I don`t know if I can do it
Oh no I`ve said too much
I haven`t said enough
I thought that I heard you laughing
I thought that I heard you sing
I think I thought I saw you try

Every whisper
Of every waking hour I`m
Choosing my confessions
Trying to keep an eye on you
Like a hurt, lost and blinded fool
Oh no I`ve said too much
I set it up

Consider this
Consider this
The hint of the century
Consider this
The slip that brought me
To my knees failed
What if all these fantasies
Come flailing around
Now I`ve said too much
I thought that I heard you laughing
I thought that I heard you sing
I think I thought I saw you try

But that was just a dream
That was just a dream
That`s me in the corner
That`s me in the spotlight
Losing my religion
Trying to keep up with you
And I don`t know if I can do it
Oh no I`ve said too much
I haven`t said enough
I thought that I heard you laughing
I thought that I heard you sing
I think I thought I saw you try

But that was just a dream
That was just a dream

.. .. ..
jānis no Marsa 13.02.2011 07:03:03
jūs esat nejauki kuces bērni,
jums to grūti saprast jo mežakuiļu bērni visapkārt,
divas līdzības
manī
ne
sliktas
džimmija13 sērijā
2000 gads,
īrija,
klosteris,
visīstākais,
uz z/a 20 km z.īrija,
tādu Dieva ausi pat Fibonači
neatradīs. mani atrada, divas lietuvieytes,
(golemam|), - mani atrada piecdesmitnieks,
kur es biju noslepies visnopietnākajos attālumos,.
tikai golemam =
- no Dieva nebēgu, - spēlējos ar Svēto Garu.
jay gadus desmit nevaru aizbēgt
golems 13.02.2011 10:44:13
>Jānis. Reiz troejbusā redzēju jaunas meitenes un onkuīša sarunu. Abi ātri noskaidroja piederību: onkulītis - katolis; metene - no Vasarsvētku draudzes.
Pēc pāris teikumiem onkulītis bija savas iespējas izšāvis. Meitene burtiski gaismoja - viegi, precīzi, lidojumā. Toreiz nodomāju - es arī tā gribētu.
Viņu baznīcā neesmu bijis, avīzēs raksta - tur taisot naudu. Tālu, nav iespējas pārliecināties.
j`anis 13.02.2011 13:09:55
taisniiba tevii runaa,
ir kaads forsjs dzeks,
.
http://www.rigaslaiks.lv/Raksts.aspx?year=2011&month=1&article=3
.
lasiitavaa garaamejot var ielukoties cjibrika domugaajienu 82, tuuliit b;us 82=3 gadu vecumaa.
pirms gadiem 7, tai vasaraa sirds bija tik pilna,
ka aizsuutiiju vinjam ap 18 pragmatiskas iiszinjas,
smaids
atbidee sanjeemu naakosjajaa diena apm. taa stoiiskaa mieraa - paldies draugs mans vecais draugs abet izveerstaak uz e-kasti nevareetu, smaids

Toreiz nodomāju - es arī tā gribētu.

es domaaju, tu jau tur esi, tikai veel kautreejies sev to natziit.

Viņu baznīcā neesmu bijis.

Esmu bijis tik daudz bazniicaas, tik daudz valstiis, ka drosji varu teikt - tu jau tur esi bijis, esi. labs smaids.

tas taa, jau otro dienu atgremoju gudrinieku samurgoto kristiigajaa radio par ticiibu konvertaaciju.
taadu diletantismu vispiekususjaakajaa rezjiimaa nevareetu izdvest.
t`adfa jeedzienu neizpratne tik paarliecinosjaa intonaacijaa ir toch 21.gs. augst. izgl. analfabeetisma paziime.
var jau ar rakstaamgaldu aprunaaties draugu lokaa
abet radio/video viljnjos ..
aizeju pamekleet archiivaa
Marss 13.02.2011 13:16:23
Viņu baznīcā neesmu bijis.

piedod, nedaudz prieksjrociiba mazpilseetai.
labpraat aizjaapoju tresjdienaas pa vakariem uz kaadu no jaunaas paaudzes t`adu kaa atskjeelusjos gruppinju.
kaa tur viena leedija dzied, tas ir fantastiski.
esmu jau gandriiz gatavs ielogoties juutrubinjaa
tikai lai vinjas balsi/juutas ieliktu. divaas valodaas.
j`anis 13.02.2011 13:23:06
ko noziimee dambrete,

atradu ko dzirdeejis esam, izvilku,

tev golem,

http://www.youtube.com/watch?v=Tg_kCTCJG_w

reizes aiz kautriibas nevaru teikt cik reizes esmu klausiijies

^a^
Marss 13.02.2011 13:34:02
Viņu baznīcā neesmu bijis, avīzēs raksta - tur taisot naudu.

Tur taisa naudu kur tur ir taa nauda. Naudinja it kaa sadrukaata daudz abet arii tur ne visur un tikai sjur tur to naudu var sagrabinaat.
Tie tur nestaav liidz tiem kuri caur tradiiciju operee ar mezjoniigiem nekustaami kustamajiem.
nekaa personiiga, manis nav ne tur, un arii tur un tur arii izraadaas nav beigu galaa kaads ieRauga
STARP reaalu sudaanas ahmedu un muusu daargo dzimmiju13,
taa luuk, ser
jaanis 13.02.2011 13:39:25
lai piedod Mazais Zaljais,
ar taadu toleranci
Marss briivi
dziivosies pa divaam istabaam
alienju dziivoklii,
otraa ir AL, FILMU viesistaba neskaitaas,
smaids
jānis 14.02.2011 02:40:32
arōi pirms 2t.gadiem pacēlās jautājums par socializāciju. dzīvoja toreiz labs vīrs un viņam kļuva ļoti, ļoti skumji. gandrīz kā Dievam. tad viņš sāka staigāt riņķī, sievas nebija un laiku izmantoja lietderīgi,- ātri savāca draugus. gāja viņam raibi, kā jau dzīvē. tas bija toreiz. tagad staigā brūss villis noplīsušā maikā, savējais. švarcs(vai vēl drīkst teikt nēģeris?) laikam atkal būs zombijkastē. stallone arī patiesi labs cjibriks. aizmirsu kurā rembo sērijā apraud`jās, varbūt pirmajā. tāda sajūta kautkur - lielāks svars varbūt golemiem. cjikibriki un skolnieki ..
klausos http://www.krustaskola.lv/
dzīvie uz salas
http://blogs.krustaskola.lv/

^^^
Hei 30.03.2011 01:37:15
Warox, atsaucies! Vēlos parunāt ar tevi.
gribu Warox 01.04.2011 04:33:07
.
viņs te tā
,
a kas tu tāds Hei
te nav laika dziesmu
.
Hei 02.04.2011 17:15:32
Paklau, ja tu atkal šeit ieraugi Warox-u, atsūti viņu uz šejieni, lūūūūūūūūūūdzu!!!
es 05.07.2011 21:07:55
kas te notiek? izlasot šo komunikāciju mati saceļas stāvus, un secinu skumji - cilvēki salietojušies un kļuvuši tik pavirši, tik slinki ka taupa pat uz kārtīgu sarunu... fui!
Reiki, Taro, Filmas, Horoskopi, Astroloģija
Copyright © Aliens.lv 2007-2009
Mājas lapas izveide - WEBstyle.lv